.

Ky emr mund t prkthehet fjal pr fjal si djali duke qeshur.

. Disa mnyra si t gjesh emrin perfekt pr bebin tnd.

.

Megjithat, edhe pas lindjes sfidat e nns nuk prfundojn.

. Ka emra q kan nj kuptim veanrisht t bukur, si sht emri Alva. Admir.

30 Emra modern per djem Emra modern per &231;unaKetu mund ti gjeni 30 emra modern per femije shqip dhe internacional.

. edenis. Anni do t&235; thot&235; di&231;ka si "i k&235;ndsh&235;m" ose "i talentuar".

Ne kete kategori gjinden emra musliman per djem. Emr i nj sunduesi Persian.

PershendetjeSot kam bere nje video me emrat me te bukur per femije Emrat jan per djem dhe vajza ,nese jeni ne pritje te embel mund te merrni ndonje ide .

.

Shtatznia sht nj proces i magjishm npr t cilin kalon thuajse do grua. Jul 11, 2021 Emra t freskt pr vajzat.

N t njjtn koh, babai i tij, Abrahami, ishte 100 vje. .

.
.
Issht&235; e zakonshme p&235;r ju q&235; t&235; hezitoni shum&235; kur b&235;het fjal&235; p&235;r.

Dec 2, 2022 Revista online e prindrve Nameberry s fundmi ka publikuar nj list me 23 emra fmijsh pr vitin 2023.

.

Social Media. 655 Emra italiane Em&235;r Kuptimi 1 Aberto 2 Abra 3 Abree 4 Abri 5 Abrianna 6 Abrienne 7 Adamo 8 Adreana 9 Adrina Lumturi 10 Afro 11 Agata 12 Agnella 13 Agnese 14 Agostina 15 Agostino. ikub al main information portal for albanians.

. Jeni n javt e fundit t shtatzanis dhe dshironi t przgjidhni nj emr unik pr voglushin tuaj q do t vij s shpejti n jet. . . Emra per Djem dhe Vajza.

.

Dorlshuar, dhuronjs, bujar. Emra Shqip p&235;r Djem q&235; fillojn&235; me shkronj&235;n E, mund&235;suar nga EmraModern.

Subscribe.

Social Media.

.

Normalisht se nnt muajt e shtatznis jan t veant, por edhe t mbushur me sfida t ndryshme.

Vazhdo leximin.